O firmě

Firma DIS Praha s.r.o. – Dopravní a inženýrské stavby Praha – vznikla v roce 1995. Jak již název napovídá, orientuje se firma především na výstavbu dopravních staveb a inženýrských sítí, včetně zajištění projektové dokumentace, tj. komunikací, parkovišť včetně všech objektů s nimi souvisejících, jako odvodnění, propustky, opěrné zdi atd., chodníků, bezbariérových přechodů, kanalizací a vodovodů.

kmk_zem.jpg

Pro provádění těchto staveb vlastníme kompletní mechanizaci – rypadla, bourací kladivo, kolové nakladače, hutnící techniku, nákladní dopravu, stroje na řezání asfaltu a betonu.

Společnost je vedena autorizovanými inženýry a její pracovníci mají více než dvacetileté zkušenosti s výstavbou komunikaci od chodníků po dálnice, tramvajových a železničních tratí i různých inženýrských sítí. Jsme rovněž schopni zajistit práce zednické – zdění, omítky, štuky, podlahy.

Sídlo a kanceláře firmy jsou v Praze 9, Dudkova 135, provoz vč. skladů materiálu je v areálu Pražské Teplárenské v ulici Teplárenské, Praha-Malešice.